Narzędziownia

Produkcja wysokiej jakości zamków błyskawicznych z jednoczesną wysoką efektywnością jest niemożliwa bez dobrze wyposażonej narzędziowni. Od samego początku równolegle z produkcją zamków rozwijaliśmy tę część naszej działalności. Nowoczesna i dobrze wyposażona narzędziownia pozwala nam na wykonywanie niezbędnych w procesie produkcji zamków narzędzi, wykrojników, form wtryskowych, części maszyn a także kompletnych linii produkcyjnych.


Zdobyte przez lata doświadczenie, wysokiej klasy konstruktorzy i operatorzy maszyn pozwalają nam na oferowanie usług także firmom z innych branż. Od wielu lat produkujemy formy wtryskowe, wykrojniki, sprawdziany, części maszyn oraz specjalistyczne przyrządy m.in. dla przemysłu samochodowego, meblowego, chłodniczego…


Niezależnie od wykonywania kompletnych narzędzi oferujemy usługi obróbki na następujących urządzeniach konwencjonalnych i sterowanych numerycznie:


Jeszcze w tym roku będziemy w posiadaniu wycinarki drutowej firmy Abplanalp _Accutex przesuwy: 350x2500x220 (X,Y,Z) Kąt cięcia do 22,5 stopnia.Zapraszamy do współpracy!

sas

Copyright © 2013 SAS. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja M.Buława