Producent zamków błyskawicznych

Pozycja marki SAS jako producenta zamków błyskawicznych, budowana jest na rynku już od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje zatrudnionego personelu, pasja właścicieli oraz sprawdzeni i rzetelni dostawcy surowców – to wszystko przekłada się na sukces naszych wyrobów na rynku polskim i międzynarodowym. Prosty i przejrzysty sposób, w jaki zorganizowana jest nasza firma, pozwala na szybkie reagowanie na zachodzące na rynku zapięć zmiany i błyskawiczne dopasowywanie profilu produkcji do nowych, zazwyczaj rosnących wymagań naszych odbiorców.

 

Produkujemy zamki błyskawiczne typowe, ale także tworzymy rozwiązania niestandardowe, dopasowane do specyficznych potrzeb klientów. Jest to możliwe dzięki wysiłkom działu rozwoju gdzie projektujemy i budujemy urządzenia do produkcji zamków idealnie dopasowane do potrzeb, zapewniające wysoką wydajność w połączeniu z najwyższą możliwą do uzyskania jakością. Jakość ta potwierdzana jest dokonywanymi regularnie badaniami naszych wyrobów przeprowadzanych przez zewnętrzne jednostki certyfikujące takie jak TUV czy INTERTEK. Na bieżąco nasze wyroby badane są przez własny dział kontroli jakości w oparciu o Branżowe Normy Polskie, Niemieckie Normy DIN i Brytyjskie normy BS.

Działania te pozwalają na uzyskanie wyrobów o jakości nie odbiegającej od jakości wyrobów liderów rynku światowego przy zachowaniu rozsądnego poziomu cen.

 

SCHEMAT ZAMKA BŁYSKAWICZNEGO

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

sas

Copyright © 2013 SAS. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja M.Buława